• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Zsámbéki Színházi Bázis
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Kőszegi Várszínház
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
Aradi Kamaraszínház Gyulai Várszínház
spacer
1. H
20:30 Mika Myllyaho: Káosz (Figura Stúdió Színház)
Várszínpad
spacer
2. K
20:30 Böhm György - Nemes István - Dés László - Horváth Péter - Korcsmáros György: Valahol Európában (Lilliput Társulat - Nagyvárad)
Tószínpad
spacer
3. Sz
19:00 László Miklós: Illatszertár (Szatmári színház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
4. Cs
20:30 Katona József - Szabó Borbála: Bánk (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Tószínpad
spacer
5. P
20:30 Csokonai Vitéz Mihály: Az özvegy Karnyóné s két szeleburdiak (Aradi Kamaraszínház)
Várszínpad
spacer
6. Sz
18:00 Kemény Henrik: Vitéz László és az elátkozott malom (Aradi Kamaraszínház)
Várszínpad
20:30 George Orwell: Állatfarm (Kolozsvári színház)
Tószínpad
spacer
7. V
19:00 Molnár Ferenc: A doktor úr (Marosvásárhelyi szinház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
8. H
spacer
9. K
19:00 Anton Pavlovics Csehov - Kiss Csaba: De mi lett a nővel?
Kamaraterem
spacer
10. Sz
20:30 Mulat a Monarchia (Városmajori Szabadtéri Színpad)
Tószínpad
spacer
11. Cs
spacer
12. P
16:00 Diákszínjátszók előadásai (Kamaraterem)
20:30 Tamási Áron: Tündöklő Jeromos (Gobbi Hilda Színpad)
Várszínpad
spacer
13. Sz
10:00 Tamási Áron Napok (Kamaraterem)
17:00 Tamási Áron: Boldog nyárfalevél (Spectrum Színház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
20:30 Tamási Áron: Énekes madár (Hangjegy Színház)
Várszínpad
spacer
14. V
17:00 Tamási Áron: Vitéz lélek (Jókai Szinhaz)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
20:00 Tamási Áron - Szarka Gyula: Ördögölő Józsiás (Zentai Kamaraszínház)
Tószínpad
spacer
15. H
18:00 Zalán Tibor: Miska (Jókai Szinhaz)
Vár mögötti liget
spacer
16. K
20:30 Duda Éva: Ramazuri (Duda Éva Társulata)
Tószínpad
spacer
17. Sz
20:30 Carlo Gozzi: A szarvaskirály
Várszínpad
spacer
18. Cs
spacer
19. P
spacer
20. Sz
spacer
21. V
spacer
22. H
spacer
23. K
spacer
24. Sz
spacer
25. Cs
spacer
26. P
19:00 Pozsgai Zsolt: Kárpáti Piroska
TÁROGATÓ SZÍNPAD / volt IBS/
spacer
27. Sz
spacer
28. V
spacer
29. H
spacer
30. K
spacer
31. Sz
spacer