• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Zsámbéki Színházi Bázis
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Kőszegi Várszínház
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
Gózon Gyula Kamaraszínház Kisvárdai színházi találkozó
spacer
1. Sz
spacer
2. Cs
spacer
3. P
spacer
4. Sz
spacer
5. V
spacer
6. H
spacer
7. K
spacer
8. Sz
spacer
9. Cs
spacer
10. P
spacer
11. Sz
19:00 Anton Pavlovics Csehov - Kiss Csaba: De mi lett a nővel?
Vendégjáték: Vácrátót
spacer
12. V
spacer
13. H
spacer
14. K
spacer
15. Sz
spacer
16. Cs
spacer
17. P
spacer
18. Sz
spacer
19. V
spacer
20. H
spacer
21. K
spacer
22. Sz
spacer
23. Cs
spacer
24. P
18:00 Anton Pavlovics Csehov: Három nővér (Szabadkai Népszínház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Győrei Zsolt - Schlachtovszky Csaba: Hamlear, a dán királyfiból lett brit király (Shakespeare Fesztivál)
Tószínpad
spacer
25. Sz
18:00 Dale Wasserman: Száll a kakukk fészkére (Székelyudvarhelyi színház)
Művelődési Központ (verseny)
21:30 Carlo Goldoni: A fogadósnő (Zentai Kamaraszínház)
Zsinagóga (verseny)
spacer
26. V
16:30 Anton Pavlovics Csehov - Kiss Csaba: De mi lett a nővel?
Vendégjáték: Salföld
18:00 Stefan Arsenijević - Srdjan Koljevic - Bojan Vuletic: Szerelem és más bűntények (Sepsiszentgyörgyi színház)
Művelődési Központ (verseny)
spacer
27. H
17:30 Molnár Ferenc: A doktor úr (Marosvásárhelyi szinház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Alessandro Baricco: Novecento (Zentai Kamaraszínház)
Zsinagóga
21:00 Tamási Áron - Szarka Gyula: Ördögölő Józsiás (Zentai Kamaraszínház)
Tószínpad (verseny)
spacer
28. K
18:00 Forráspont (Beregszászi szinház)
Művelődési Központ (verseny)
20:00 Nyikolaj Erdman: Az öngyilkos (Nagyváradi színház)
Zsinagóga (verseny)
spacer
29. Sz
18:00 Georg Büchner: Woyzeck (Szatmári színház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Lev Tolsztoj - Nagy András: Élő holttest (Aradi Kamaraszínház)
Zsinagóga (verseny)
spacer
30. Cs
17:00 Mika Myllyaho: Káosz (Figura Stúdió Színház)
Művelődési Központ (verseny)
19:00 Kolozsi Borsos Gábor: B.O.R. (Figura Stúdió Színház)
Várda Sport Hotel Étterme
21:00 Klaus Mann: Mephisto (Újvidéki Színház)
Zsinagóga (verseny)
spacer