• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Zsámbéki Színházi Bázis
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
spacer
3. Sz
20:30 Szil Ágnes - Erdész Ádám: Ártatlanok
Várszínpad
spacer
5. P
19:00 Terry Johnson: Diploma előtt (Dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház )
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
6. Sz
20:30 Földes László (Hobo): Az utcazenész (Nemzeti Színház)
Várszínpad
spacer
7. V
20:30 Grecsó-Hrutka Zenekar: Miénk a ház (Várszínpad)
spacer
8. H
20:30 Ferdinand von Schirach: Isten (Örkény Színház)
Várszínpad
spacer
10. Sz
19:00 Michelle Kholos Brooks - Kelly Younger: Kalamazoo (Orlai Produkciós Iroda)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
20:00 Feledi János: Esszencia (Feledi Project)
Várszínpad
spacer
12. P
20:00 Halmos Béla Népzenei és Világzenei Fesztivál (Várszínpad)
spacer
13. Sz
20:00 XV. Vár Blues Fesztivál – Jimi Hendrix Fesztivál (Várszínpad)
spacer
14. V
18:00 Thuróczy Katalin - Arany Tamás: Kincskereső kisködmön (Múzsák Társulat)
Várszínpad
spacer
15. H
20:30 Rejtő Jenő: A szőke ciklon, avagy egy gentleman élete nem átjáróház (Viharsarok Táncszínház)
Tószínpad
spacer
17. Sz
20:30 Dan Goggin: Apácák (Zenthe Ferenc Színház)
spacer
19. P
20:30 Marc Camoletti: Leszállás Párizsban (Sensum Arts)
Várszínpad
spacer
20. Sz
20:30 Kálmán Imre: 120 perc a Föld körül (Monarchia Operett)
Tószínpad
spacer
21. V
20:30 Dés László - Geszti Péter - Grecsó Krisztián - Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk (Pannon Várszínház)
Tószínpad
spacer
22. H
19:00 Margaret Atwood: Pénelopeia (Maladype Színház )
Kamaraterem
spacer
24. Sz
20:30 Győrei Zsolt - Schlachtovszky Csaba: Erkel és a felkelés
Várszínpad
spacer
29. H
19:00 Dale Wasserman: Száll a kakukk fészkére (Székelyudvarhelyi színház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
30. K
20:00 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter: A padlás (Nagyváradi színház)
Tószínpad
spacer
31. Sz
20:00 Kokan Mladenović: Madarak (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Várszínpad
spacer