• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Zsámbéki Színházi Bázis
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Kőszegi Várszínház
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
Temesvári Csiky Gergely Színház Gyulai Várszínház Szegedi szabadtéri MűvészetMalom Újszegedi Színpad
spacer
1. V
21:00 Alan Menken - Cheri Steinkellner - Bill Steinkellner:
Apáca show (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
20:00 Alekszej Nikolaevich Arbuzov:
Kései találkozás (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café)
Esőnap
spacer
2. H
18:00 Gulyás Levente - Szente Béla:
A kolozsvári bíró (Aradi Kamaraszínház)
Várszínpad
20:30 Móricz Zsigmond:
A Zördög (Aradi Kamaraszínház)
Kamaraterem
21:00 Alan Menken - Cheri Steinkellner - Bill Steinkellner:
Apáca show (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
3. K
20:30 Joseph Stein - Jerry Bock - Sheldon Harnick:
Hegedűs a háztetőn (Kolozsvári színház)
Tószínpad
21:00 Alan Menken - Cheri Steinkellner - Bill Steinkellner:
Apáca show (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
4. Sz
17:00 Madách Imre:
Az ember tragédiája (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Gyulai Vigadó
21:00 Madách Imre:
Az ember tragédiája (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Gyulai Vigadó
21:00 Alan Menken - Cheri Steinkellner - Bill Steinkellner:
Apáca show (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
5. Cs
19:00 Örkény István:
Tóték (Figura Stúdió Színház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
6. P
20:30 Bódi Attila:
Lázadni veletek akartam (Yorick-Stúdió)
Várszínpad
20:30 Balázs Béla - Balázs Béla:
A kékszakállú herceg vára
spacer
7. Sz
19:00 Henrik Ibsen:
A nép ellensége (Marosvásárhelyi szinház)
Kamaraterem
20:30 Balázs Béla - Balázs Béla:
A kékszakállú herceg vára
spacer
8. V
17:00 Kór-Társak – Cári Tibor és barátai koncertje (Kamaraterem)
20:30 Carlo Goldoni:
Két úr szolgája
Tószínpad
20:30 Balázs Béla - Balázs Béla:
A kékszakállú herceg vára
Esőnap
21:00 Molière:
Scapin furfangjai
Bemutató
spacer
9. H
18:00 Kiss Ottó:
A piros tengeralattjáró (Bab Társulat)
Vár mögötti ligetben
20:30 Balázs Béla - Balázs Béla:
A kékszakállú herceg vára
Esőnap
21:00 Molière:
Scapin furfangjai
spacer
10. K
14:00 A magyar irodalmi humor múltja és jelene – Irodalmi konferencia (Kamaraterem)
20:30 X. Irodalmi Humorfesztivál (Várszínpad)
21:00 Molière:
Scapin furfangjai
Esőnap
spacer
11. Sz
20:30 Eric Toledano - Olivier Nakache:
Életrevalók (Játékszín)
Tószínpad
21:00 Molière:
Scapin furfangjai
Esőnap
spacer
12. Cs
spacer
13. P
19:00 Két Hold világa
Kamaraterem
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
20:30 Szokol Judit - Fabacsovics Lili:
Csend-etűdök
spacer
14. Sz
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
20:30 Szokol Judit - Fabacsovics Lili:
Csend-etűdök
spacer
15. V
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
spacer
16. H
17:00 Szabó Magda:
Agyigó (Gózon Gyula Kamaraszínház)
Kamaraterem
20:30 Szabó Magda:
Az ajtó (Gobbi Hilda Színpad)
Várszínpad
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
20:00 Tóth Ede:
A falu rossza (Déryné Program)
MűvészetMalom udvara – HBPMK színházterme
20:30 Szokol Judit - Fabacsovics Lili:
Csend-etűdök
Esőnap
spacer
17. K
17:00 Szabó Magda:
Az őz (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café)
Kamaraterem
20:30 Szabó Magda:
Régimódi történet (Szolnoki színház)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
20:00 Herczku Ági: Emlékül (MűvészetMalom udvara – Esőhelyszín: HBPMK színházterme)
spacer
18. Sz
17:00 Szabó Magda - Egressy Zoltán:
Tündér Lala (Nagyváradi színház)
Kamaraterem
20:30 Szabó Magda:
Az a szép, fényes nap (Székesfehérvári színház)
Tószínpad
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
19. Cs
20:30 Akárki moralitás-játék (Szegedi szabadtéri )
Várszínpad
21:00 Jeffrey Lane - David Yazbek:
Nők az idegösszeomlás szélén
Bemutató
spacer
20. P
16:30 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros
19:00 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
21:00 Jeffrey Lane - David Yazbek:
Nők az idegösszeomlás szélén
spacer
21. Sz
17:00 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros
19:00 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
21:00 Jeffrey Lane - David Yazbek:
Nők az idegösszeomlás szélén
Esőnap
spacer
22. V
17:00 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros
19:00 Peca Ștefan:
A párhuzamos város
Józsefváros – Sárga útvonal: civicultura.ro
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
21:00 Jeffrey Lane - David Yazbek:
Nők az idegösszeomlás szélén
Esőnap
spacer
23. H
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
24. K
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
25. Sz
21:00 Leonard Bernstein:
West Side Story (Zikkurat Színpadi Ügynökség)
Esőnap
spacer
26. Cs
spacer
27. P
spacer
28. Sz
spacer
29. V
21:00 Mario Fratti - Maury Yeston - Arthur Kopit:
Kilenc
Művész-mozi nyárikertje
spacer
30. H
spacer
31. K
spacer