• Margitszigeti Szabadtéri Színpad
  • Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
  • Városmajori Szabadtéri Színpad
  • Keszthely Nyári Játékok
  • Fertőrákosi Barlangszínház
  • Zalai Nyári Színházak - Egervári Várszínház
  • Gyulai Várszínház
  • Kisvárdai Várszínház
  • Pécsi Nyári Színház
  • Diósgyőri Várszínház
  • Szegedi Szabadtéri Játékok
  • Esztergomi Várszínház
  • Shakespeare Fesztivál Gyula
  • Nyári színházak
  • Szent Margit kolostor-romok
  • Meseszínpad -Margitsziget
  • MűvészetMalom - Szentendrei Teátrum
  • Újszegedi Szabadtéri Színpad
  • Szentendrei Teátrum
  • Kőszegi Várszínház
  • Óbudai Nyár
  • Y.East Fesztivál
Kisvárdai színházi találkozó Gyulai Várszínház Shakespeare Fesztivál
spacer
1. P
17:00 Grimm testvérek:
Félelemkeresők (Stúdió Színház Marosvásárhely)
Zsinagóga (hallgatói program)
18:30 Maja Pelević:
Az utolsó kislányok (Kosztolányi Színház Szabadka)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Miles Tredinnick:
Elvis Oltár Miami (Bánfalvy Stúdió)
Refi Színpad
20:30 Dér András:
Mindenkinek mindene – Apor Vilmos
Várszínpad
spacer
2. Sz
20:30 Dér András:
Mindenkinek mindene – Apor Vilmos
Várszínpad
spacer
5. K
20:30 Dés László - Geszti Péter - Grecsó Krisztián - Molnár Ferenc:
A Pál utcai fiúk (Pannon Várszínház)
Tószínpad
spacer
7. Cs
19:00 Petőfi a hídon (Kamaraterem)
spacer
9. Sz
20:30 Vecsei H. Miklós - Ifj. Vidnyánszky Attila - Kovács Adrián:
Az ifjú barbárok
Várszínpad – bemutató
spacer
11. H
19:00 William Shakespeare:
Rómeó és Júlia (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Kamaraterem
spacer
12. K
17:00 William Shakespeare - Kulcsár Noémi:
Ahogy tetszik (Egri Tánctagozat)
Kamaraterem
20:30 Tom Stoppard:
Rosencrantz és Guildenstern halott (Gyulai Várszínház)
Várszínpad
spacer
13. Sz
19:00 William Shakespeare - Enyedi Éva:
Lear halála (Miskolci Játékszín)
Kamaraterem
spacer
14. Cs
17:00 Filip Krenus - Sean Aita:
A Poor Player
Kamaraterem
20:30 Győrei Zsolt - Schlachtovszky Csaba:
Hamlear, a dán királyfiból lett brit király
Várszínpad
spacer
15. P
20:00 Halmos Béla Népzenei és Világzenei Fesztivál (Várszínpad)
spacer
16. Sz
20:00 XXIX. Gyulai Vár Jazz Fesztivál (Várszínpad)
spacer
18. H
20:30 Szigeti Réka - Krizsik Alfonz:
A Vörös Pimpernel (Udvari Kamaraszínház)
Várszínpad
spacer
19. K
20:30 Huszka Jenő - Szilágyi László:
Sissi, a magyar királyné (Monarchia Operett)
Tószínpad
spacer
21. Cs
19:00 Bess Wohl:
Válaszfalak (Orlai Produkciós Iroda)
Erkel Ferenc Művelődési Központ
spacer
23. Sz
20:30 Molnár Ferenc:
A testőr (Art-Színtér)
Várszínpad
spacer
24. V
20:30 Machiavelli Niccoló:
Mandragóra (Art-Színtér)
Tószínpad
spacer
27. Sz
17:00 Bergendy István - Csukás István:
Süsü, a sárkány kalandjai (Hadart Színház )
Várszínpad
20:30 Bakó Gábor:
Haverok, buli, Bon-Bon (Hadart Színház )
Tószínpad
spacer
28. Cs
20:30 Gulyás Gábor:
Az ördög bibliája
Várszínpad
spacer